Uvoľnite v sebe svoju silu a získajte to, čo chcete

O našej práci

Ovládnite svoje zdravie zvnútra

Buďme k sebe úprimní, všetci vieme, že príliš prísne stravovanie nebude dlhodobým riešením. Nie je to zdravé ani pre naše duševné zdravie. Aj keď je dôležité prijať určitú úroveň disciplíny na dosiahnutie svojich cieľov. Chceme vás naučiť niekoľko jednoduchých trikov, ktoré vám pomôžu udržať zdravú rovnováhu.

Sila podvedomia a ako ho preprogramovať

Mnohokrát sme zo seba frustrovaní, keď zúfalo chceme, aby sa nejaká oblasť nášho života zmenila. Je to, ako keby sme mali všetko to, čo je potrebné na vykonanie zmien, ale v skutočnosti žiadna zo zmien nechce zostať. Jedným z príkladov je chudnutie alebo zmena našich stravovacích návykov. Tu vidíme, ako 95% nášho každodenného života riadi naše podvedomie, ktoré je len vzorcom v našich mozgoch, záznamom minulosti. Naučte sa, ako využiť túto mozgovú silu vo svoj prospech.

Okamžié a efektívne spôsoby zvládania stresu

Naučte sa, ako zvládať príznaky stresu hneď, ako sa objavia, a ako pracovať na spúšťačoch a pomaly ich úplne odstrániť. Stresový hormón kortizol je hlavným problémom duševnej a fyzickej nerovnováhy.

Ujasnite si, čo chcete, a stanovte si efektívne ciele

Viete, čo v živote naozaj chcete? Máte jasno vo svojom zámere? Jasnosť a ciele sú kľúčom k správnemu sústredeniu a využívaniu úžasnej tvorivej časti vášho mozgu. Váš mozog je superpočítač. Počítač je taký dobrý, ako bol naprogramovaný! Preprogramujte svoju myseľ tak, aby ste boli jej pánom.

Získajte informácie o vplyve jazyka a myšlienok na váš život a o tom, ako ich používať

Vaše myšlienky a vnútorné rozhovory majú obrovský vplyv na váš každodenný život. Formujú vašu realitu a a ovplyvňujú vaše zážitky. Naučte sa, ako zlepšiť svoju vlastnú reč a používať jazyk a myšlienky vo svoj prospech.

A ako to všetko získate?

Vďaka individuálnemu prístupu zostavím pre vás proces priamo na mieru. Tento proces je založený na osvedčených metódach, prístupoch a terapiách:

  • Sebapoznanie prejdete procesom hlbokého sebapoznania a uvedomíte si vaše mnohé modely správania
  • Spúšťač spoznáte svoje spúšťače v rôznych kontextoch
  • Kontext naučíte sa vidieť svoj život v rôznych kontextoch
  • Konflikty v komunikácii naučíte sa vidieť situácie z nadhľadu a pochopíte konanie druhej strany v komunikácii
  • Odpustenie od pochopenia a porozumenia objavíte zdroj odpustenia a zbavenia sa negatívnych emócií
  • Limitujúce presvedčenia a predsudky keď objavíte svoje limitujúce presvedčenia a predsudky, vtedy sa viete posunúť ďalej. Prestanú vás brzdiť a vy sa prestanete porovnávať s inými ľuďmi
  • Vzťahy zlepšíte si vzťahy tým, že sa naučíte správne prezentovať a komunikovať, aby si ostatní rešpektovali
  • Sebahodnota zistíte, kde máte svoje hranice a získate vnútorné presvedčenie, že všetko čo si viete predstaviť, viete aj dosiahnuť
  • Realita naučíte sa, že si realitu vytvárate sami

Na tejto ceste potrebujete nestranného sprievodcu, ktorý vás bude sprevádzať tak, aby ste sa všetko naučili a aby ste boli silní a nezávislí.

Ste výnimočný a úžasný človek a ja mám tú česť, že vás rada budem dôverne, diskrétne, s rešpektom, spoľahlivo sprevádzať na vašej ceste

Tak ako máme všetci obvodného lekára, tak môžete mať mňa ako osobného kouča na vašej súkromnej ceste životom, ktorého môžete vyhľadať, keď budete potrebovať.

Pripravený na cestu?

Kontaktujte ma na bezplatný 30 minútový hovor.

icon mail
icon mail
icon mail
icon mail