1. PREDNÁŠKY A WORKSCHOPY

1. Chcete potešiť zamestnancov netradičnou prednáškou či workshopom? Rada pripravím pre vašu firmu prednášku na mieru.

TÉMY

  • Základy výživy
  • Fakty a mýty vo výžive
  • Potravinové alergie a intolerancie
  • Ako sa stravovať a nezaspať v práci
  • Ako sa stravovať pre lepšie zdravie a imunitu

WORKSHOP

  • Výber prednášky + ako správne sedieť a precvičiť si telo počas práce

Komplexný workshop, kde so mnou spoznáte praktické a netradičné tipy, ktoré sa vám zídu pri udržaní pozornosti počas pracovnej doby a zlepší imunitu Vašich zamestnancov. Zodpoviem aktuálne témy, ako sú lepok, paleo stravovanie, lowcarb/keto, mlieko. Prednášky trvajú od 60-120 minút. Po prednáške/workschope je priestor na otázky.

2. ANALÝZA ZLOŽENIA TELA NA InBody PRÍSTROJI

Najmodernejší a najpresnejší prístroj na trhu InBody používam na meranie tuku, svalov, vody, kostí a mnohých iných parametrov v našom tele. Vďaka InBody prístroju veľakrát objavíme v tele veci, o ktorých sme ani netušili. Napríklad zistíme že trpíme štíhlou obezitou (málo svalov a viac tukov ako je norma pri optimálnej hmotnosti), sme zavodnení či máme slabé kosti. Takéto merania odborúčam robiť pravidelne, raz za 3-6 mesiacov, čo motivuje samotných zamestnancov aby svoj stav do ďalšieho merania zlepšili. Zamestnanci okrem výsledkov dostanú aj rady a odporúčania ako vylepšiť/vyriešiť ich namerané nedostatky. Meranie tuku s vysvetlením výsledkov trvá 10 minút.

CHCETE DOSAHOVAŤ DOBRÉ VÝSLEDKY?

Ochrana osobných údajov - informácie

E-book

Zanechajte svoj mail a stiahnite E-book s užitočnými radami. Mail budem využívať, aby som vás informovala o novinkách a aktualitách.