Nadchla som sa pre silu ľudskej mysle, spojenie s telom, duchom, energiou a frekvenciou.

Verím

Verím, že všetko, čo robíme, začína myšlienkou, že naša myseľ je silne spojená s našim teľom. A že je možné sa zbaviť blokátorov, ktoré nám bránia využiť náš potenciál.

Milujem

Milujem ako, ľudia rastú z vnútra von. Rada vás podporujem získať sebadôveru a šťastie a vediem vás k dosiahnutiu vašich cieľov odstránením starých limitujúcich presvedčení, návykov a vzorcov myslenia.

Oceňujem

Vážim si každú minútu, ktorú môžem stráviť učením sa nových vecí o prepojení mysle a tela, aby sme vás naučili vytvoriť si realitu a život, ktorý chcete mať.

Kto som?

lenka majerova

Som žena, ktorá sa už dlhé roky venuje psychológii a sociológii, ktorú mám aj vyštudovanú. Keď som sa stala mamou a začala riešiť rôzne zdravotné problémy mojich detí, začala som sa intenzívne venovať aj zloženiu stravy, jej vplyve na telo a všetko s tým súvisiace. Ako bývalá hádzanárka a aktívna športovkyňa, som sa rozhodla spraviť si aj inštruktorský kurz balance body pilates. Je to rehabilitačné cvičenie, ktorým podporujem a učím ľudí správne dýchať a hýbať sa. Asi pred 5 rokmi som sa rozhodla konečne niečo urobiť so svojou úzkosťou a obavami, ktoré som spôsobovala sebe a svojej rodine. Toto rozhodnutie prišlo po veľmi náročnom období, keď moje telo neustále hovorilo NIE, zatiaľ čo moja myseľ zo všetkého obviňovala ostatných.

V mojom živote nehrozilo žiadne reálne nebezpečenstvo, väčšinu času si to všetko vymýšľala moja myseľ. Keď som sa dozvedela, že moja myseľ na prežitie využíva minulé skúsenosti na spustenie poplašných zvonov, uvedomila som si, že žijem v minulosti.

Royhodla som sa investovať všetok svoj voľný čas do štúdia myslenia a objavovania mechanizmov vedomia a podvedomia, presvedčení, pravidiel a ďalších. Aký obrovský vplyv to na mňa malo!

Naučila som sa, ako sústredenie určuje stav mysle, vytvára emócie a pocity a prečo priťahujem to, čo som nechcel. Zažila som silu predstavivosti, duševného precvičovania a mimoriadnych výhod meditácie. Znovu som objavila svoju intuíciu a silu súdržnosti srdca, konečný stav uzdravenia.

Získala som certifikát v NLP master, pretože to je nástroj, ktorý skutočne zmenil smer môjho života. Bol to odrazový bod môjho hlbokého ponoru do fascinujúceho sveta spojenia mysle a tela. Venujem sa štúdiu kvantovej fyziky a energií v nás a okolo nás. Mám certifikáciu z lumina learning a vďaka nej objavím vaše kvality a som certifikovaným ICF koučom.

Oslobodila som sa od odpadkov z minulosti, naučila som sa preprogramovať svoju myseľ, spracovať emócie, používať silný jazyk a riadiť svoje zameranie.

Dala som si za úlohu podeliť sa o svoje skúsenosti a naučiť tieto fascinujúce nástroje čo najväčší počet ľudí, aby každý mohol získať späť svoju osobnú silu. 💪

Preto som tu.

Pripravený na cestu?

Kontaktujte ma na bezplatný 30 minútový hovor.

icon mail
icon mail
icon mail
icon mail

CHCETE DOSAHOVAŤ DOBRÉ VÝSLEDKY?

Ochrana osobných údajov - informácie

E-book

Zanechajte svoj mail a stiahnite E-book s užitočnými radami. Mail budem využívať, aby som vás informovala o novinkách a aktualitách.